معرفی بهترین مارک کولر گازی اجنرال

09904285001 - 09904285002 واحد فروش
بهترین مدل کولر گازی اجنرال کدام است؟

برند اجنرال تا به امروز در زمینه تولید انواع سیستم تهویه مطبوع برای مصارف خانگی و اداری، پیشرفت چشمگیری را توانسته بدست بیاورد. ogeneral یکی از برترین تولید کنندگان کولر گازی در مدل های ایستاده و دیواری با ظرفیت های 8000 الی 36000 همراه با دو نوع عملکرد سرمایشی و گرمایشی، محسوب می شود.

زیکو کالا
زیکو کالا

بهترین مارک کولرگازی اجنرال

 از به روز ترین مدل های سیستم تهویه مطبوع با قابلیت ها و ویژگی های خاص است که برای تمامی فصل ها به منظور تامین گرما و سرما برای مصارف خانگی و اداری، کاربرد دارد. ما در ادامه قصد داریم شما را با بهترین مدل های کولر گازی اجنرال که محصولی از کشور ژاپن و مونتاژ کشور تایلند است را به شما متقاضیان معرفی کنیم البته شرکت اجنرال تنها در زمینه تولید اسپلیت و کولر گازی فعالیت ندارد بلکه در تولید تمامی محصولات خانگی با بالاترین کیفیت هم فعال است.

معرفی برند اجنرال | ogeneral

اسپلیت اجنرال

شرکت اجنرال تا به امروز موفق به تولید انواع کولر گازی اجنرال از سال 1371 بوده است که علاوه بر کیفیت مطلوب از ویژگی های خاصی مانند مصرف انرژی پایین، سرعت عملکرد بالا، دو نوع عملکرد سرمایشی و گرمایشی، کمپرسور قدرتمند، عملکرد بدون صدا برخوردار می باشد و برای مصارف خانگی، اداری، تجاری در تمامی فصل ها کاربرد دارد.

بهترین مدل  را از فروشگاه زیکوکالا خریداری نمایید.

بهترین مدل کولرگازی اجنرال به همراه مشخصات فنی

بهترین مدل کولرگازی اجنرال

مشخصات فنی:

کولر گازی اوجنرال ASGA12LFIA دارای سیستم یخزدایی کندانسور و اوپراتور،سیستم تصفیه هوای خانگی مناسب برای مناطق حاره ای و بسیار گرم طراحی شده و از کم مصرف ترین محصولات موجود در بازار محسوب می شود. این دستگاه دارای تحمل کندانسور در برابر دما را از -15 درجه تا +65 درجه سانتی گراد با مصرف انرژی A+++، می باشد.

مشخصات فنی:

کولر گازی اوجنرال ASGA36LFIA از قابلیت های عملکرد بی صدا، دارای سیستم تصفیه هوا، خنک کنندگی سریع، عملکرد تمیز کردن خودکار، پرتاب باد 4 طرف، گاز R410a، خنک کنندگی سریع، دمای -15 درجه تا +65 درجه سانتی گراد، قابل پوشش برای متراژ 135 متر خانگی، برخوردار می باشد.

مشخصات فنی:

کولر گازی اوجنرال مدل ASGG18CPTB دارای کیفیت هوای برتر و فیلترهای گرد و غبار، سیستم دی سی اینورتر ( DC Inverter )، سیستم یخزدایی کندانسور، سیستم تصفیه هوای خانگی با فیلتر های قابل شستشو و طول عمر طولانی می باشد و مخصوص مناطق حاره ای و بسیار گرم با راندمان بالا ، بهره وری انرژی بسیار عالی و کاهش مصرف انرژی تا 75 درصد طراحی شده است.

مشخصات فنی:

کولر گازی اوجنرال مدل ASGG30CPTB با قابلیت پخش سریع تر هوای خنک در محیط و انتشار هوایی یکنواخت، متعادل کردن دمای محیط کاری و منزل طراحی شده و از مزایای مبرد R410a با قابلیت تولید سرمایش بیشتر، سیستم یخزدایی کندانسور، سیستم تصفیه هوای خانگی با فیلتر های قابل شستشو و طول عمر طولانی برخوردار می باشد.

بررسی بهترین مارک کولرگازی اجنرال 24 هزار

کولرگازی اجنرال 24000

مزایا:

این کولر گازی دیواری اجنرال از جدیدن ترین محصولات سری 2019 با ویژگی هایی اعم از دارای سیستم دی سی اینورتر ( DC Inverter )، کاهش مصرف انرژی تا 75 درصد، مخصوص مناطق حاره ای و بسیار گرم، پرتاب باد 4 طرف، گاز R410a، بدون صدا، خنک کنندگی سریع، طراحی و تولید شده است.

کولرگازی اجنرال 24 هزار

مزایا:

اجنرال مدل ASGG24CPTB دارای سیستم دی سی اینورتر ( DC Inverter ) نسل جدید شرکت فوجیتسو جنرال، رادیات گلدفین طلایی، ضد زنگ و خوردگی، قابلیت سرمایش و گرمایش و عمکلرد در بازه دمایی منفی 15 درجه تا مثبت 65 درجه، راندمان بالا ، بهره وری انرژی بسیار عالی و کاهش مصرف انرژی تا 75 درصد، مخصوص مناطق حاره ای و بسیار گرم ( کمپرسور سری جدید تولید 2022 )، توزیع یکنواخت هوا در محیط، مبرد R410a با قابلیت تولید سرمایش بیشتر، سیستم یخزدایی کندانسور، سیستم تصفیه هوای خانگی با فیلتر های قابل شستشو و طول عمر طولانی، تروپیکال، T3 ، شرایط کارکرد محیطی در مناطق حاره ای و معتدل، می باشد و برای تمامی فصل ها برای مصارف خانگی، اداری کاربرد دارد.

کولرگازی اجنرال چه ویژگی هایی دارد؟

 1. خنک کنندگی سریع
 2. انتشار هوایی تمیز و تصفیه شده
 3. اسپلیت بدون صدا
 4. قابلیت نصب بر روی دیوار
 5. طرح زیبا و ساده
 6. قابلیت کنترل از راه دور و تنظیم دما
 7. کاربرد دو منظوره و عملکرد سرمایش و گرمایش کولر
 8. سیستم تهویه مناسب
 9. استفاده از تکنولوژی اینورتر در ساختار کولر
 10. قدرت عملکرد بهینه
 11. توان بالا

کم ترین ظرفیت کولرگازی اجنرال چقدر است و چه کاربردی دارد؟

کولرگازی اجنرال با ظرفیت 18 هزار از ظرفیت های کم این محصول محسوب می شود که قابلیت خنک کنندگی سریع در متراژ های کوچک را دارد از کاربرد کولرگازی 18 هزار می توان برای مصارف خانگی، دفترکار، سالن آرایشگاه و غیره اشاره کرد. مهم ترین ویژگی کولر گازی اجنرال با ظرفیت 18000 می توان به جمع و جور بودن دستگاه، نصب سریع، کم مصرف بودن، دارای نمایشگر هوشمند، قابلیت کنترل دما از راه دور، نام برد.


 • کولر گازی اجنرال 24 هزار چه کاربردی دارد؟

  کولرگازی اجنرال با ظرفیت 24000 با توجه به نوع ظرفیت و قابلیت هایی که دارد مخصوص مصارف خانگی، اداری، تجاری مناسب برای تمامی فصل ها طراحی شده است.

 • کولرگازی اجنرال ساخت کدام کشور است؟

  کولرگازی و اسپلیت اجنرال محصولی از کشور ژاپن و مونتاژ کشور تایلند است.

 • مهم ترین ویژگی کولرگازی اجنرال چیست؟

  کولرگازی اجنرال از مصرف انرژی A++، دمای -15 درجه تا +65 درجه سانتی گراد، مجهز به سیستم تصفیه هوای خانگی و سیستم یخزدایی کندانسور Defrost، برخوردار می باشد.


امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید