نمایندگی و دفتر مرکزی کولر گازی جنرال گلد در تهران

09904285001 - 09904285002 واحد فروش
نمایندگی کولر گازی جنرال گلد در تهران

نمایندگی کولر گازی جنرال گلد در تهران متنوع ترین مدل های کولر گازی دیواری و ایستاده را در تمامی نقاط ایران، به فروش می رساند. با خرید کولر گازی General gold از نمایندگی خریدی ارزان، مطمئن، مقرون به صرفه را تجربه می کنید.

زیکو کالا
زیکو کالا

کولر گازی جنرال گلد از استاندارد ترین مدل های کولر گازی جهان شناخته شده است که امروزه، جایگزین سیستم سرمایشی قدیمی قرار گرفته و در دو نوع عملکرد سرمایشی و گرمایشی طراحی شده است. این دستگاه هم در زمستان و هم در تابستان قابلیت کارکرد دارد و دارای ویژگی تولید هوای تصفیه شده در فضا می باشد. برای خرید کولر گازی کم مصرف جنرال گلد از نمایندگی به شرکت zikokal مراجعه نمایید.

نمایندگی کولر گازی جنرال گلد اصل

نمایندگی کولر گازی جنرال گلد اصل

برای خرید  جنرال گلد اصل باید به معتبر ترین مرکز فروش اسپلیت و کولر گازی در تهران مراجعه نمایید. آدرس نمایندگی کولرگازی جنرال گلد در ایران در برخی از کلان شهر ها و شهر های پر جمعیت نظیر اهواز، تبریز، ساری، اهواز، لاهیجان، مشهد، کرج، رشت، مازندران می باشد.

پر فروش ترین مدل کولر گازی جنرال گلد

کولر گازی جنرال گلد مدل پلاتینیوم (Platinum) است. این مدل در سایز های ۹۰۰۰، ۱۲۰۰۰، ۱۸۰۰۰ و ۲۴۰۰۰ تولید شده که با توجه به سایز فضاهای ۱۲ متری تا ۸۵ متری را می‌تواند پاسخگو باشد. این مدل دارای گاز R410a، رادیاتور مسی و عملکرد سرمایش و گرمایش می‌باشد که مخصوص مناطق معتدل و شرجی است.

کم مصرف ترین مدل کولر گازی جنرال گلد کدام است؟

کولر گازی جنرال گلد کم مصرف

کولر گازی جنرال گلد مدل تیتانیوم (TITANIUM) است. این مدل مجهز به کمپرسور T3 تروپپکال می‌باشد که تا دمای ۶۵ درجه سانتی گراد تحمل گرمایی دارد. سیستم اینورتر پلاس با رده انرژی A+++ باعث شده که ۶۰ درصد مصرف برق کمتری نسبت به مدل های معمولی داشته باشید. این مدل در سایز های ۹۰۰۰، ۱۲۰۰۰، ۱۸۰۰۰، ۲۴۰۰۰ و ۳۰۰۰۰ موجود است.

لیست قیمت نمایندگی کولر گازی جنرال گلد در تهران

قیمت کولر گازی جنرال گلد

قیمت کولر گازی جنرال گلد بستگی به فصل و مدل انتخابی شما دارد و بر اساس جنس بدنه، نوع کمپرسور، قابلیت ها، نوع عملکرد و..... قیمت گذاری می شوند. برای استعلام قیمت به دفتر مرکزی کولر گازی جنرال گلد در تهران، مراجعه نمایید.

شرکت کولر گازی جنرال گلد کجاست؟

شرکت اصلی و کارخانه تولید کولر های گازی جنرال گلد در کشور چین واقع شده است که تحت لیسانس کشور تایلند است. برای خرید متنوع ترین مدل  به شرکت زیکوکالا مراجعه نمایید که کولر گازی کوچک و بزرگ را به سراسر کشور عرضه می نماید.


  • نمایندگی کولر گازی جنرال گلد در تهران کجاست؟

    نمایندگی کولر گازی جنرال گلد در تمامی نقاط ایران و تهران مشغول به فعالیت هستند و خدمات پس از فروش، تعمیرات کولر گازی جنرال گلد را هم ارائه می دهند. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس حاصل نمایید.

  • هزینه نصب کولر گازی جنرال گلد توسط نمایندگی چقدر است؟

    معمولا هزینه نصب کولر گازی جنرال گلد General Gold به ظرفیت کولر گازی اسپلیت و لوازم مصرفی مانند لوله مسی و پایه کولر گازی و.... بستگی دارد.

  • چگونه کولر گازی جنرال گلد اصل را بخریم؟

    جهت خرید کولر گازی جنرال گلد اصلی می توانید به فروشگاه زیکو کالا که بزرگ ترین مرکز فروش کولر گازی است، مراجعه کنید.


امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید