راهنمای خرید کولر گازی ایوولی اصل

09904285001 - 09904285002 واحد فروش
کولر گازی ایوولی اصل از کجا بخریم؟

کولر گازی ایوولی توسط افراد سودجو در مدت تقلبی با قطعات دسته دوم ساخته شده است و در بازار به قیمت بسیار پایینی عرضه می شود که برای برخی از افراد تشخیص کولر گازی evvoli اصل از تقلبی بسیار دشوار است بنابراین در ادامه با همراهی با سایت زیکو کالا می توانید به معتبر ترین نمایندگی فروش کولر گازی ایوولی اصل در ایران، مراجعه نمایید.

زیکو کالا
زیکو کالا

کولر گازی ایوولی اصل

اگر قصد خرید کولر گازی با بالاترین کیفیت و دوام عمر بالا را دارید باید قبل از هر چیز، با نحوه ی تشخیص کولر گازی اصل از تقلبی آشنا باشید. برای مثال در بازار از مدل های کولر گازی ایوولی، مدل های تقلبی تولید و عرضه می شوند که بسیاری از مردم بدون هیچ آگاهی آن ها را خریداری می کنند و با ضرر و زیان، خرابی کولر گازی مواجه می شوند. اما با خواندن این مقاله می توانید به راحتی کولر گازی ایوولی اصل را از کولر گازی ایوولی تقلبی تشخیص دهید.

معرفی برند ایوولی

کولر گازی ایوولی ساخت کشور چین به سفارش ایتالیا می باشد که به دلیل دارا بودن مزایا و قابلیت های خاص خود، قطعات درجه یک، کمپرسور قدرتمند توانسته است بین رقبای خود، محبوبیت بسیار زیادی در بازار به دست بیاورد. کولر گازی evvoli انواع مختلفی دارد که هر کدام مخصوص یک فضایی طراحی شده است و کاربرد های متفاوتی دارند.

انواع کولر گازی ایوولی

بررسی کیفیت در زمان خرید کولر گازی ایوولی

اگر قصد خرید کولر گازی ایوولی را دارید ابتدا باید از لحاظ کیفیت، ظرفیت، کمپرسور، کارایی و ویژگی دستگاه مورد بررسی قرار دهید. کیفیت کولر گازی و اسپلیت ایوولی تاثیر مستقیمی بر میزان عملکرد و عمر دستگاه، دارد بنابراین در هنگام خرید اسپلیت ایوولی به کیفیت قطعات و کمپرسرو به کار رفته در آن از طریق مطالعه مشخصات فنی کولر گازی ایوولی و پرس و جو از فروشندگانی که در نمایندگی فروش کولر گازی ایوولی فعالیت دارند، اقدام نمایید.

تشخیص کولر گازی ایوولی اصل از تقلبی

 1. شناسایی کولر گازی اصلی و تقلبی از روی نام
 2. شناسایی کولر گازی اصلی و تقلبی از روی سریال و کد
 3. شناسایی کولر گازی اصلی و تقلبی از روی مدل
 4. شناسایی کولر گازی اینورتر از کولر معمولی با استفاده از برچسب فنی
 5. شناسایی کولر گازی اصلی و تقلبی از روی نحوه کارکرد
 6. تشخیص گارانتی اصلی کولر گازی

کولر گازی ایوولی اصل از کجا بخریم؟

برای خرید کولر گازی اصل بهترین راه، خرید از نمایندگی و فروشگاه های معتبر لوازم خانگی است که دارای کولر گازی ایوولی اصل می باشند و انواع خدمات و گارانتی را مستقیم از شرکت تولید کنندهدر مدت زمان مشخص، ارائه می دهند. شما می توانید بهترین مدل کولر گازی evvoli اصل را به قیمت مناسب مستقیم از فروشگاه زیکوکالا، خریداری نمایید.

نکات مهم خرید کولر گازی ایوولی

 • میزان رفت و آمد از این جهت مهم است که در ثابت ماندن دمای محیط تاثیر می گذارد، به همین دلیل در مکان هایی که رفت و آمد زیاد است، لازم است تا کولر گازی با ظرفیت بالا در نظر گرفته شود.
 • شرایط آب و هوایی تاثیر زیادی بر کارکرد کولر گازی می‌گذارد و لازم است به حداکثر و حداقل دمای محیط در طول سال توجه داشت، به عنوان مثال، در شرایط آب و هوایی بسیار گرم، ظرفیت‌های مثل 9000 – 12000 – 18000 24000 – 30000 – 36000 و ظرفیت های بالاتر مناسب می‌باشد.
 • تعداد افرادی که اغلب در محیط مورد نظر حضور دارند، در انتخاب ظرفیت کولر گازی موثر است، هر چه تعداد افراد حاضر در محیط بیشتر باشد، ظرفیت بالاتری لازم است انتخاب شود، مازاد بر ظرفیت کولر گازی، لازم است به ازای هر نفر، 600BTU در نظر گرفته شود.
 • میزان آفتاب گیر بودن محیط تاثیر قابل توجهی در دمای آن در فصل‌های مختلف سال دارد و نباید نادیده گرفته شود، در صورتیکه محیط در بیشتر سال به شدت آفتاب گیر است، مازاد ظرفیت کولر گازی، 1000 BTU نیز باید در نظر گرفته شود.
 • به طور معمول ارتفاع سقف بین 2/7  متر تا 3 متر است و در صورتیکه ارتفاع سقف از این اندازه ها بیشتر باشد، ظرفیت بالاتری لازم است برای کولر گازی انتخاب گردد.
 • آشپزخانه یکی از مکان‌هایی است که به دلیل پخت و پز، گرمای زیادی دارد و به همین دلیل ظرفیت بالاتر کولر گازی برای فضاهای اطراف آشپزخانه مناسب است.
 • در محیط‌هایی که گردش هوا به سختی انجام می‌شود، نیاز است تا ظرفیت‌های بالاتر کولر گازی انتخاب شود و یا اینکه از چندین یونیت داخلی که با فاصله از یکدیگر نصب می‌شوند، استفاده کرد.

نقاط قوت کولر گازی ایوولی اصل

از مزایا و ویژگی کولر گازی ایوولی می توان به فیلترهای گرد و خاک قدرتمند کولر گازی ایوولی، عملکرد دو منظوره کولر، کمپرسورهای برند GMCC، تایمرهای 24 ساعته قدرتمند اشاره کرد که به قیمت مناسب همراه با دفترچه راهنما در مدل های متنوع و البته قطعات درجه یک توسط zikokala به سراسر کشور عرضه می شود.

انواع مدل های کولر گازی شرکت Evvoli

 • گلدن (ساعتی)

این نوع از دستگاه ها دارای عملکرد سرمایش و گرمایش، گاز R410a، رادیاتور مسی طلایی، پرتاب باد چهار حالته و امکانات کاربردی می‌باشد.

 • گلدن (خط طلایی)

گلدن خط طلایی همان مشخصات ساعتی دارد با این تفاوت که طرح پنل شان متفاوت است.

 • تیتانیوم

تیتانیوم های ایوولی دارای عملکرد سرمایش و گرمایش، رادیاتور مسی طلایی و موتور کوچک تری نسبت به مدل های گلدن و اما قیمت ارزان تری دارند.

 • اینورتر

فوق کم مصرف ترین مدل های این شرکت، اینورتر دار ها هستند که دارای یک برد اینورتر، عملکرد سرد و گرم، گاز R410a و رادیاتور مسی می‌باشند. در ضمن قیمت بیشتری نسبت به مدل های دیگر دارند.


 • کولر گازی ایوولی اصل چند نوع ظرفیت دارد؟

  به طور کلی ظرفیت کولر گازی ایوولی اصل شامل 12000، 18000، 24000، 30000، 36000 می شود.

 • کولر گازی ایوولی اصل را از کجا بخریم؟

  متقاضیان می توانند به صورت حضوری و یا مراجعه به سایت زیکوکالا برای خرید انواع کولر گازی ایوولی اصل اقدام نمایند.

 • کولر گازی ایوولی ساخت کدام کشور است؟

  کولر گازی evvoli ساخت کشور چین به سفارش ایتالیا می باشد که دارای مدل، ظرفیت های مختلف همراه با قابلیت و کاربرد های خاص می باشد.


امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید