درباره ما

09904285001 - 09904285002 واحد فروش
درباره ما

با تشکر از حسن انتخاب شما

بازرگانی زیکو کالا با راه اندازی مرکز فروش انواع کولر گازی های روز دنیا از سال 1380 در عرصه واردات و پخش انواع کولر گازی اسپلیت ، دیواری و ایستاده در ایران آغاز کرد.

هدف این بازرگانی تامین عمده و تکی انواع کولر مورد نیاز هموطنان و شرکتها در سراسر ایران با ارزانترین قیمت و کیفیت اصالت تضمینی می باشد. 

ارائه باکیفیت ترین کولرهای گازی با قیمت پایین واردکننده ایجاد شرکت معتبر گارانتی و خدمات پس از فروش در سراسر ایران با کادری مجرب و ارائه ی تنها ضمانتنامه تعویض کولر گازی در شرکت، حمل و ارسال تضمینی و ارائه مشاوره تخصصی از جمله خدمات این بازرگانی می باشد.

این شرکت پس از گذشت 20 سال به عنوان برترین تامین کننده اسپیلت کولرگازی در ایران و فروش با ارزانترین قیمت و گارانتی واقعی در سراسر ایران شناخته شده است.هم اکنون صدها شرکت و هزاران مشتری تحت خدمات منحصر به فرد این شرکت قرار دارند.این شرکت واردکننده قادر است همه نوع سفارشات کولر گازی اسپیلت دیواری و ایستاده و سایر قطعات و ملزومات سیستم های سرمایشی و گرمایشی را بر طبق سفارشات مشتریان از کشور مبدا تهیه نموده و با طی کلیه ی مراحل ترخیص و حمل و نقل توسط شرکت در کمترین زمان تحویل مشتری نماید.

امید است با یاری شما عزیزان گامی کوچک در جهت رفاه و آسایش هموطنان برداشته باشیم.

بازرگانی زیکو کالا

تماس بگیرید